Kutlu Creative

İletişim

Şirket Adı:
Kutlu Creative

Adres:
Şehit Süleyman Bey Caddesi Çağan İş Merkezi No:6 Kat:1 10200
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 266 713 33 23

Faks:
0 266 713 33 23

E-Posta:
destek@kutlucreative.com

Website:
www.kutlucreative.com
İlan Panosu
Bandırma'nın En Çok Tercih Edilen Web Tasarım Firması
Kurulduğumuz günden bu güne tamamladığımız 150'i aşkın başarılı web tasarım projesine paralel mutlu müşteri portföyümüz bizleri Bandırma'nın en çok tercih edilen kurumsal web tasarım firması olarak ödüllendirmiştir.


Kampanyalarımız
Web tasarımı paketlerimizden herhangi birini tercih eden tüm müşterilerimiz Bandirma.com.tr İnternet Rehberi ve Google Arama Motoru Optimizasyonu ücretsizdir.
Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:
2013

Hakkımızda:
Kutlu Creative dijital iletişim ve pazarlama sektöründe; web tasarım, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik, marka patent ve PR hizmetlerini kurumsal firma ve şahıslara 2013 yılından günümüze 12 yıllık sektör deneyimi ile Bandırma merkezli ofisinde sürdürmektedir.
Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı devamlılık esası gerektirdiği için oluşabilecek sorun ve isteklerde sadece bir çağrı ile teknik destek ekibimiz her zaman yanınızdadır.
Firmamız bu zaman dilimine kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla bölgemizdeki şirket ve şahısların referansını kazanmış olup her geçen gün müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemektedir. Bu seçkin portföyde -Bandırma'nın web tasarım markası- olarak sizleri de aramızda görmek ister çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve tanışma kahvemizi içmek için ofisimize bekleriz.

Saygılarımızla
Kutlu Creative

Vizyonumuz
Dijital reklamcılık alanında Dünya trendlerini yakından takip ederek, iş odaklı çözümlerle bizi tercih edin sizlerin sektördeki pazar paylarını arttırmaktır.

Misyonumuz
İşin hilesi dürüstlüktür sözünden yola çıkarak sunduğumuz hizmetleri söz verdiğimiz zamanda ve şekilde teslim etmektir.

Hizmetlerimiz:
- WEB TASARIM
- SEO
- SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
- İNTERNET REKLAMCILIĞI
- MARKA TESCİLİ
- PR
Fotoğraf Sergisi

Harita