SOMTAŞ Renault

İletişim

Şirket Adı:
SOMTAŞ Renault

Adres:
Erdek Asfaltı 2. Km
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 266 738 13 70

Faks:
0 266 738 13 78

E-Posta:
info@somtasrenault.com

Website:
www.somtasrenault.com
İlan Panosu
SOMTAŞ SEVERLER OTO MOT. ARÇ. TİC. A.Ş. satış departmanımızda, satış ve satış sonrası destek konularında uzman personeller bulunmaktadır. Ziyaretçilerin rahatlığı düşünülmüş, ikramlar ve süpriz hediyelerle müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Satış uzmanlarımız, modellerimiz hakkında detaylı bilgiler verecek, sizin için en uygun ve ekonomik tercih için yardımcı olacaktır. RENAULT ailesinin büyülü dünyasına sizleride bekliyoruz.

Kampanyalarımız

Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:
1967

Hakkımızda:
1967 Yılında Osman Zeki Severoğulları Kollektif Şirketi ünvanı ile Bandırma'da ticaret hayatına başlayan şirketimiz 1972 yılında Renault bayiliğini almıştır. 1975 Yılında 6 Milyon sermaye ile "SOMTAŞ" yani Severler Otomobilcilik Motorlu Araçlar Ticaret AŞ ünvanı ile yoluna devam ediyor. 2003 Yılında Renault tarafından Dacia'nın alınmasıyla "Dacia" bayiliğini bünyesine katmıştır. 2000 m2 açık 2700 m2 kapalı alanı ile faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz
SOMTAŞ SEVERLER OTO MOT. ARÇ. TİC. A.Ş. olarak, markamızdan aldığımız gücü, müşteri odaklı hizmeti anlayışına ve çalışanlarımıza gösterdiğimiz değere yansıtmak, amacı kaliteli hizmet veren, sorumluluklarının bilincinde olan, sistemli, personel eğitimine önem veren, yenilikçi, güvenilir kurumsal bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz
Satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini artırarak, markamızın en çok tercih edilen ürün ve hizmet sağlayıcısı olmasına katkıda bulunmak, hizmet anlayışı, servis kalitesi, insan kaynakları politikası ile marka temsilciliğinin bölge ve RENAULT ailesinde örnek bir şirketi ve tesisi olmaktır.

Hizmetlerimiz:
Değerlerimiz
• Hedef odaklı çalışarak tüm faaliyetlerde rekabetçi politikalar uygulamak,
• Topluma ve etik değerlerine saygı göstererek, dürüst ve güvenilir olmak,
• Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak,
• Satış ve satış sonrası hizmetlerimizi aksaksız yürütmek,
• Çalışan memnuniyetine önem vermek, çalışanlarının sürekli gelişimine olanak tanımak,
• Markamızı en iyi şekilde temsil etmek, gelişmeleri yakından takip etmektir.
Fotoğraf Sergisi

Harita
Video Tanıtımı