Sen Tarım ve Sanayi A.Ş.

İletişim

Şirket Adı:
Sen Tarım ve Sanayi A.Ş.

Adres:
Çanakkale Yolu Üzeri 12.Km Edincik
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 266 727 10 60

Faks:
0 266 727 16 55

E-Posta:
bilgi@sentarim.com.tr

Website:
www.sentarim.com.tr
İlan Panosu
KALİTE BELGELERİ
Iso 9001 : 2008
FSSC 22000
GMP

OUR QUALITY CERTIFICATES
Iso 9001 : 2008
FSSC 22000
GMP
Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:
1997

Hakkımızda:
Firmamız 24.04.1997 tarihinde İbrahim Ethem Paçalı tarafından kurulmuş olup, bu tarihten itibaren Hayvancılık Sektöründe hep sağlam adımlarla ilerlemiştir. Hayvan sağlığı ve besleme konusunda " Doğru Besleme, Kaliteli Üretim " temel ilkemiz olarak edinmiş olup, sürekli olarak kendimizi geliştirme adına kurduğumuz Ar-Ge araştırma Merkezimiz ile birlikte hedefimiz yüksek kalitede ve güvenilir ürünler sunmaktır. Sizlere karşı şirket olarak görevimiz değerlerimizden ödün vermeden, yolumuza dürüstlük, doğruluk ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmektir.

About Us:
WELCOME TO SENTARIM Our company was founded on 24.04.1997 by İbrahim Ethem Paçalı and after this date go ahead with firm steps on Animal Nutrition. For Animal Nutrition and Health we obtain “ Correct Feeding, Quality Production” as a guiding principle.We build Research Center for constantly improve ourselves and our main mark is supply products which is reliable and high quality. Our mission is without any concede on our values, continue to our way with honesty, truth and quality service for our customers.

Vizyon:
Türkiye genelinde sektör liderlerinden biri olmak ve sınırsız hizmet ile yolumuza devam etmektir. Bu hedefe ulaşırken yapacaklarımız; Bilimsel çalışma ve kaliteyi ön planda tutmak. Sınırsız hizmet anlayışı sağlamak, Dürüstlük, Üreticileri bilimsel anlamda bilinçlendirme anlayışıyla üretim kayıplarını en aza indirmek ve bilim-teknoloji koşullarına uygulayarak verimliliği arttırmak.

Vision:
to keep scientific work and quality in the foreground . to provide an endless service understanding. Honesty To minimize the production losses with an understanding of making the manufactures aware in scientific terms and to increase the productivity observing science-technology conditions. We want to be one of the leaders in the sector throughout Turkey and proceed on your way with endless service.

Misyon:
Güven ve saygı Kalitede üstünlük Teknik bilgi dayanışması Müşterimize hizmet Kalitede üstünlük anlayışıyla yem katkı maddesi(premix) sektörüne yön vermek ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek.

Mission:
Trust and respect Superiority in quality. Technical information solidarity. Customer- focusedness To direct the feed additive (premix) and fulfil the production activities with an understanding of superiority in quality.

Hizmetlerimiz:
- Veterinerlik Hizmetleri
- Yem Rasyonu Olusturma
- Yem Hammadde Kontrolü
- Kayıt Kontrol
- Hijyen Kontrol ve Takibi
- Kümes Takibi

Services:
- Veterinary Services
- Feed Ratios
- Raw Material Controls
- Record of Statistics
- Hygiene Control and Monitoring
- Poultry House Tracking
Fotoğraf Sergisi

Harita
Video Tanıtımı