DORUK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

İletişim

Şirket Adı:
DORUK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Adres:
Dere Mah. General Halit Cad. No:21/2
Odaman Otel Otoparkı Karşısı
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 850 302 69 94

Faks:
-

E-Posta:
info@dorukbt.com

Website:
www.dorukbt.com
www.bandirmawebtasarim.com.tr
www.bandirmawebtasarim.net.tr
İlan Panosu
Tüm zamanımızı, internetten fayda sağlayabileceğiniz web siteleri üretmeye ayırıyoruz...
Web tasarımı konusunda Bandırma'da sektörel firmalara ve kurumlara kaliteli, işlevsel çözümler sunan ekibimiz, Türkiye genelinde oluşan portföyü ile dikkat çekiyor. Web tasarımı ihtiyaçlarını bizimle çözen, İstanbul , Bursa , Tekirdağ , Çanakkale , Yalova , Edirne , Balıkesir gibi şehirlerimiz, web tasarım kalitesinin ve istikrarlı hizmetin ayrıcalığını yaşıyorlar. Hemen Web Site Tasarımı Talep Formunu Doldurarak Bizlere Ne İstediğinizi İletebilir Yada Telefonla Müşteri Temsilcimize Danışabilirsiniz.
Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:
2009

Hakkımızda:
2009 Yılında Kurulan Şirketimiz ilk Adı Doruk Bilgisayar ile Sektöre Girmiştir..
Ardından 2010 yılında hem isim değişikliği hem de iş yeri değişikliği yaparak daha geniş ve kullanıma el verişli bir iş yerine geçiş yapmıştır. 2011 yılında tekrar iş yeri değişikliği yaparak 70 m2'lik iş yerine geçerek destek ekibini oluşturmuştur. Doruk Bilgi Teknolojileri, kalite ve düşük maliyetle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
Teknik servis hizmetiyle sektöre adım attıktan sonra Program Yazılım, Web Tasarım, Web Hosting, Toplu mail hizmetleri ve bir çok hizmetle kısa sürede ismini duyuran, bugüne kadar yaptığı işler sonucu müşterilerinin büyük memnuniyetini kazanmıştır.
Bu memnuniyette en büyük pay, genç ve dinamik kadromuzun, bizi tercih eden firmalarla kurduğu profesyonel aynı zamanda samimi diyalogların ortaya çıkardığı performansıdır.
Doruk Bilgi Teknolojileri, müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini kavrayıp ona en kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra, sektörü takip ederek yeni projeler geliştirip diğer firmaların olanaklarını da arttırmayı sağlayıp Bilgi sektörünü ülkemizde daha da yukarıya taşımayı ilke edinmiştir.
2014 Ocak ayında firmamız artık daimi yeri olan Bandırma'nın merkezinde Ordu Caddesindeki yerinde ikamet etmektedir.

Hizmetlerimiz:
- Web Tasarım
- Web Hosting
- Marka Patent
- Teknik Servis
- Güvenlik Sistemleri
- Ticari Yazılımlar
- Mobil Yazılımlar
- E-Ticaret Sistemleri
- Toplu Mail
- Toplu SMS
Fotoğraf Sergisi

Harita
Video Tanıtımı