Keskinler Oto Kiralama

İletişim

Şirket Adı:
Keskinler Oto Kiralama

Adres:
Atatürk Caddesi No:47/1
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 266 714 16 40
0 532 254 17 58

Faks:
-

E-Posta:
s.keskinler@hotmail.com

Website:
www.keskinlerotokiralama.com
İlan Panosu
- Yol Yardımı,
- Navigasyon,
- Bebek Koltuğu,
- Online Rezervasyon

Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:
2010

Hakkımızda:
Özgeçmişimiz
Keskinler Gayrimenkul Oto Kiralama Firması’nın Yöneticisi Serkan Keskinler, Ankara Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 1995 yılında mezun oldu. 1996-2005 Yılları arasında Koç Holding Bünyesi’ndeki Fiat ve Arçelik A.Ş. Firmaları’nın İç Anadolu Bölge Müdürlükleri’nde yöneticilik yaptı. 2006 Yılı’ndan itibaren Bandırma’da Sigortacılık, 2008’ de Gayrimenkul Danışmanlığı, 2010’ da Oto Kiralama, 2014’ de ise Bandırma’daki Tek Özel Kamyon-Tır Parkını hizmete açarak dört ayrı sektörde ticaret hayatına devam etmektedir. Keskinler Gayrimenkul Danışmalık Oto Kiralama Sigorta ve Otopark olarak amacımız; Müşterilerimizin hizmet öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, en kısa zamanda doğru çözümler üretmek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik şekilde hizmet etmektir.

Misyonumuz
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

Hizmetlerimiz:
- Mercedes C200 Avantgarde Kompressor
- Renault Fluance Dizel Otomatik Vites
- Fiat Linea Dizel
- Fiat Fiorino
- Citroen C-Elysee Exclusive Dizel
- Fiat Punto Dizel
- Fiat Doblo Dizel
- Volkswagen Caravelle VIP
- Fiat Egea Dizel
Fotoğraf Sergisi

Harita
Keskinler Oto Kiralama Web Sitesi: