SUMİ Ajans

İletişim

Şirket Adı:
SUMİ Ajans

Adres:
Kaşif Acar Cad. Yiğitler Apt. No: 53/4
Bandırma / Balıkesir - Türkiye

Telefon:
0 266 714 20 34
0 507 380 33 49

Faks:
0 266 714 20 34

E-Posta:
info@sumiajans.com.tr

Website:
www.sumiajans.com.tr
Duyurular
Sumi Ajans, etkin görsel çalışmaları ve üst segment baskı kalitesi ile hizmetlerine devam ediyor.
Şirket hakkında

Kuruluş Tarihi:


Hakkımızda:
Profesyonel olarak, 2007 yılında başlayan ticari serüvenimiz sürecinde firmamıza gelen arz ve talepler doğrultusundan hareketle sektörel birikimlerimizi, fikirlerimizi, araştırmalarımızı siz saygı değer müşterilerimizle paylaşmanın sevinç ve tatminine nail olduk.
Bu karşılıklı etkileşimin çözüm ortaklığına dönüşmesi neticesinde ise birçok başarılı projeleri gerçekleştirerek hizmet vermiş olduğumuz iş ortaklarımızın güven ve istikrarını sağlamış olmanın onur ve gururunu omuzlarımızda taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Fikir ve proje üretmekle birlikte konumumuza renk katan dijital baskı merkezini oluşturarak reklam ve tanıtım sektöründe üretici konumunda yer aldık. Bu hamleyle de güçlü projelerin daha kaliteli ve daha az maliyetli bir şekilde gerçekleştirilmesine vesile olduğumuza inanıyoruz.

Üretim desteğinden güç alan firmamız reklam ve tanıtım mecralarından kesin dönüş alabilmek adına müşterilerine sunduğu mecra ve projelerde daha etkili tasarımın ve nitelikli içeriğin önemini çok iyi algılamaktadır. Bu algı üzerinden stratejisine ve yönlendirmelerine sağlıklı bir şekilde değer katmaktadır. Müşteri potansiyelinin sahip olacağı marka ve hedef kitlelerine ilaveten; pazarlama, planlama, iletişim, etkileşim, görsel tasarım, işitsel kurgular ve yazılımlarla da çözüm üreterek projeleri etkin hale getirmektedir.
Firmamız kendini sürekli geliştirerek sorumluluk aldığı hizmetlerinin tamamını en üst seviyede, yüksek kalitede gerçekleştirmenin yanı sıra projeleri etkin kılacak anlık strateji uygulamalar ile de sektörün saygın firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızın fark yaratan başlıca konumu ise; sunumu yapılan projelere sadık kalınması, kaliteli, aynı zamanda ekonomik ürün üretimi, işin üretim sürecini müşterileri ile paylaşması ve aynı zamanda işin teslimindeki termin sürecine asla taviz vermeden vadesinde gerçekleştirmesidir.

Sumi Ajans, reklamcılık sektöründeki eksiklerin analiz edilmesi sonucunda ortaya çıkmış bir medya kuruluşudur. Özellikle Balıkesir ve çevre illerdeki yetersizlikler ve ortak çalışmalar sonucunda yaşanan aksaklıkların yaşanmaması için gerekli donanım ve bilgi birikiminin elde edilmesi ile 2007 yılında Bandırma’da faaliyete geçmiştir.
Sumi Ajans, reklamcılık sektörünün diğer sektörlere göre hızlı değişen ve gelişen dinamizminin farkında olması sebebiyle birçok noktada müşterilerine geniş çözümler sunmaktadır. Sumi Ajans, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla 2009 yılından itibaren tamamlayıcı baskı hizmetleri için gerekli donanımlara sahip olmaya başlamıştır. Yazılım faaliyetleri için çalışan ekip içerisinde aynı zamanda Yeni medya, dijital pazarlama, seo gibi alanlarda önemli başarılara imza atmış kişiler bulunmaktadır. Sumi Ajans, baskı, reklam ve tanıtım, medya planlama ve yazılım alanlarındaki etkin çalışmaları sonucu son yıllarda tam hizmet ajansı olarak da çalışmalar yürütmektedir. Sumi Ajans’ın sektördeki fark yaratan başlıca konumu ise; sunumu yapılan projelere sadık kalınması, aynı zamanda ekonomik ürün oluşumu, işin üretim sürecini müşterileri ile paylaşması ve aynı zamanda işin teslimindeki süreçlerde asla taviz verilmemesidir. Sumi Ajans, bu iş disiplinine olan bağlılık dolayısıyla ürettiği çalışmalarda sürekli olabilmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bugüne çalıştığı müşteriler ise bu verimlilik ve giderek artan hizmet yelpazesinin gelişiminin en büyük göstergesidir. Şirketin gelecek yıllardaki hedefleri arasında ise farklı illerdeki müşterilerine daha hızlı hizmet sağlayabilmek için tüm büyükşehirlerde faaliyet gösteren bir ajans ağı kurabilme düşüncesi yer almaktadır.

Hizmetlerimiz:
- Medya Planlama
- Pazarlama Basın danışmanlığı ve medya ilişkileri yönetimi
- Reklam – Tanıtım ve Promosyon Ürünleri
- Saha Araştırmaları
- Dijital iletişim
- Açık Hava Reklam Uygulamaları
- Marka Kimliği Geliştirme
- Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı
- Marka patent tescilleme
- Pr
- İnternet Reklamcılığı
- Grafik Tasarım Çalışmaları
- Web Tasarım ve Uygulama
- Stratejik Planlama
- Sosyal Medya Danışmanlığı
- Kampanya Yönetimi ve Siyasi iletişim danışmanlığı
- Kreatif Reklamcılık
- Dijital Baskı Merkezi
Fotoğraf Sergisi

Harita
Video Tanıtımı